سرگرمی،
هرلحظه، هرکجا!

جستجو
جستجو

آموزش بازی سوشی گو پارتی:

برای قرون متمادی، موجوداتی بی همتا بر پهنه ی اعماق اقیانوس حکمرانی می کنند. این قلمرو پادشاهی بازی اعماق نام دارد و مورد احترام تمامی هم پیمانانش است. هم پیمانانی که فارغ از هر قوم و نژاد، به قلمروشان عشق می ورزند و برای صیانت سرزمینشان از شر هیولاهای دنیای زیرین، تا پای جان ایستاده اند.

اما عمر پادشاه به دنیا نیست و بزودی تخت پادشاهی خالی خواهد شد. چرا شما وارث تاج و تخت پادشاهی نباشید؟

دنیای اعماق اقیانوس‌ها بار دیگر بی‌پادشاه شده است. اکنون زمان آن رسیده که به تاج و تخت پادشاهی و مقام و قدرتی که برای‌تان به ارمغان می‌آورد، دست پیدا کنید.

زمان بسیار اندک است. تنها چند روز تا برگزاری مراسم انتخابات کاندیدهای سلطنت باقیمانده است. و باید اعتبار و نفوذتان را در میان هم پیمانان و درباریان گسترش دهید. برای این منظور گزینه های روشن و شفافی پیش رویتان است:

انتخاب معتمدترین نماینده ها از میان نژادهای مختلف هم پیمانان

استخدام حکمرانان والا و ارجمند و همیاری جستن از قدرت هایشان

تسلط بر مهمترین و استراتژیک ترین مناطق قلمرو پادشاهی

موفقیت شما در گرو تصمیمتان است. فراموش نکتید که در این عمق از دریا، پول آغاز کننده کشمکش های زیادی است. پس مدیریت مرواریدهای گرانبهایتان، کلید کنترل اتفاقات مهم است و امیدوار باشید که شانس یارتان باشد. صدالبته که شانس فقط به افراد جسور رو می کند.

بازی اعماق، بازی پیشرفت، همکاری و گردآوری افراد به دور خود است، که در آن بازیکنان سعی دارند مناطق استراتژیکی از دنیای زیر آب را تحت کنترل خود در آورند.باید از تمام مهارت و زیرکی خود برای کسب یا خرید رأی افراد انجمن استفاده کنید.برای این کار باید بانفوذترین افراد را جذب کرده، و از توانایی آن‌ها سوداستفاده کنید تا استراتژیک‌ترین مناطق را در اعماق اقیانوس، تحت کنترل خود در آورید.

در نهایت، باید خود را به عنوان پادشاه اقیانوس‌ها و تنها کسی که به مردم آن‌جا فرمان می‌دهد، معرفی کنید.

بازی اعماق

 

برای دستیابی به این امر، بازیکنان باید در سه سطح مختلف پیشرفت کنند. ابتدا، باید متحدانی برای خود دست و پا کنند، تا در سطح بالاتر به کمک آن‌ها بتوانند افراد بانفوذ انجمن را به استخدام خود در آورند، و در نهایت به کمک آن‌ها بتوانند به نقاط استراتژیک اعماق اقیانوس‌ها دسترسی پیدا کنند.

در بازی اعماق، بازیکنان امکان دستیابی به افراد انجمن و قدرت ویژه‌ی آن‌ها را با کشیدن کارت از مجموعه کارت‌های طبقه‌بندی‌شده‌ی بازی به دست می‌آورند.دارنده‌ی کارت، صاحب قدرت مربوط به آن کارت خواهد بود. اما، هرگاه از آن کارت برای تصاحب یکی از مناطق استفاده شود، قدرت آن از بین می‌رود.در  نتیجه، بازیکنان باید دستیابی به مناطق مختلف را طوری برنامه‌ریزی کنند، تا با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارند، در انتهای بازی مهم‌ترین مناطق را تحت کنترل خود داشته باشند

اجزای بازی:

صفحه بازی
– 71 کارت اکتشاف
– 35 کارت لرد
– 20 کاشی منطقه
– 20 توکن هیولا
– توکن کلید
– مروارید
– صفحه تحدید
– نشانگر تحدید
– 5ظرف صدف

ویدئو آموزش بازی:

در زیر می توانید ویدئو مربوط به آموزش بازی را مشاهده کنید .

[aparat id=’4dLIS’]

   

 

 

به این نوشته امتیاز دهید