سرگرمی،
هرلحظه، هرکجا!

جستجو

آموزش بازی سوشی گو پارتی:

بازی سوشی گو پارتی به نوعی یک مهمانی سوشی‌خوران است. در این بازی مهمانی با شکوهی برپاست، شما به عنوان بازیکنان سوشی پشت سوشی می خورید، اما پیش از آن که دست به غذا بزنید باید منوی مخصوص خود را از میان گروه‌های متنوع خوراکی، انتخاب کنید.

سپس، می بایست تلاش کنید در ۳ دور بازی، بیشترین امتیاز را با جمع کردن و درست کردن بهترین ترکیبات ممکن از کارت‌ها (خوراکی‌ها) پیش از آن که از روی میز توسط سایر بازیکنان برداشته شوند به دست بیاورید. ماهی لقمه های تمام نشدنی و لوبیا هایی که هرچه بخوری، سیر نمیشی.

در این نسخه از بازی سوشی گوپارتی می توانید از میان بیش از ۲۰ خوراک مختلف، منوی غذای مناسب خود را برای هر بازی تعیین کنید و باعث شوی هر بازی را به نحو جدیدی انجام دهید.و ویژگی متمایزی به هر دست بازی ببخشید.

در این بازی نیشما می توانید تا ۸ بازیکن را به این مهمانی بزرگ دعوت کنید. پس وقت را تلف نکنید و سریعه بازی را شروع کنید

سوشی گو پارتی

.این نسخه بازی سوشی گو پارتی نسخه توسعه یافته از بازی پرفروش و فوق العاده محبوب سوشی گو، مهمانی بزرگی برپاست. از انواع ماکی های خوش مزه. در نسخه‌ی مهمانی این بازی رومیزی، با دیس بزرگی متشکل از ساشیمی های خوشمزه، ماکی های بزرگ و …

در این نسخه توسعه یافته از بازی پرفروش و فوق العاده محبوب سوشی گو، مهمانی بزرگی برپاست. از انواع ماکی های خوشمزه، ماهی لقمه های تمام نشدنی و لوبیا هایی که هرچه بخوری، سیر نمی شوی

در این نسخه می توانید از میان بیش از ۲۰ خوراک مختلف، منوی خود را برای هر بازی تعیین کنید.

در این بازی نیز شما می توانید تا ۸ بازیکن را به این مهمانی بزرگ دعوت کنید. پس پیش به سوی جشن و خوشگذرانی! این بازی برای گروه سنی ۸ سال به بالا، تعداد ۲ تا ۸ بازیکن و مدت زمان ۲۰ دقیقه مناسب است.

بازی سوشی گو پارتی به دلیل ساده بودن قوانین، گیم پلی روان و جذاب و از همه مهم تر، طراحی های تصویری فوق العاده زیبا و چشم نواز، به سرعت بین مردم محبوب شد و تمامی علاقه مندان به بردگیم را به خودش جذب کرده است. این بازی یک بازی کارتی فوق العاده جذاب، به سبک “یه لقمه بخور، بده بغلی” است.

اجزای بازی:

181 عدد کارت بازی
22 عدد کاشی منو
8 عدد مهره بازیکن
1 عدد صفحه بازی
1 عدد دفترچه قوانین
4 افزونه بازی

ویدئو آموزش بازی:

در زیر می توانید ویدئو مربوط به آموزش بازی را مشاهده کنید .

[aparat id=’9T4zk’]

   

 

 

به این نوشته امتیاز دهید