سرگرمی،
هرلحظه، هرکجا!

جستجو

آموزش بازی وارچست:

بازی وارچست یا صندوق جنگ یک بازی جنگی است که از طراح معروف بریژت ایندلیکاتو می باشد. این بازی به سبک استراتژی، انتزاعی است.

در بازی وارچست، بازیکنان در نقش فرماندهان نظامی قرون وسطی قرار می گیرند و در تلاش هستند تا کنترل مناطق خاصی از صفحه بازی را که مناطق تاکتیکی و کلیدی میدان نبرد می باشند را بدست آورند. این بازی به صورت دو نفره و چهارنفره (دو تیم دونفره) انجام می شود.

در این بازی هر بازیکن کنترل یک ارتش متشکل از واحد‌های نظامی منحصر به فرد را بر عهده دارد. روش انتخاب و ترکیب واحد نظامی، به شکلی بسیار هوشمندانه در این بازی می باشد. صندوق جنگ شما را با چالش پیاده کردن استراتژی‌های مختلف برای استخدام نیرو، جبران تلفات و ایجاد برتری بر دشمن و نهایتا شکست دادن روبرو می‌کند.

در شروع بازی ،با بیرون آوردن توکن های خود از کیسه،چندین واحد مختلف را وارد ارتش خود کرده، که از آن استفاده می کنید تا نقاط کلیدی را روی برد را تحت کنترل در آورید.

در در بازی وارچست یک فرمانده موفق نه تنها باید نشما نه تنها باید ارتشهای خود در میدان جنگ ، بلکه آنهایی که منتظر اعزام هم هستند را مدیریت کنید.

هر دور سه توکن را از کیسه خود بیرون می کشید ، سپس با استفاده از آنها اکشن های خود را انجام میدهید. هر توکن یک واحد نظامی را در یک طرف خود نشان می دهد و می تواند برای انجام دادن اکشن های مختلف استفاده شود.

بازی زمانی به پایان می رسد که یک بازیکن – یا یک تیم در صورت بازی چهار نفره – همه نشانگرهای کنترل خود را روی بورد بازی قرار داده باشد. آن بازیکن یا تیم برنده بازی خواهد بود.

آموزش بازی وارچست

اجزای بازی وارچست :

بازی وارچست متشکل است از :

– ۷۴ عدد ژتون واحدهای نظامی
– ۴ عدد ژتون سلطنتی
– ۱ عدد نشانگر ابتکار عمل
– ۱۶ عدد کارت واحد واحدهای نظامی
– ۱۶ عدد نشانگر کنترل منطقه
– ۴ عدد کیسه
– ۱ عدد صفحه بازی
– ۱ عدد دفترچه راهنما

ویدئو آموزش بازی وارچست :

در زیر می توانید ویدئو مربوط به آموزش بازی وارچست را مشاهده کنید .

[aparat id=’kvLt6′]

 

به این نوشته امتیاز دهید