سرگرمی،
هرلحظه، هرکجا!

جستجو
جستجو

ایونت اسپلندور در فروشگاه زیتون:

تیم بازیش ایونت های متعددی را تابه حال برگزار کرده است. یکی از این ایونت ها در تاریخ جمعه، 4 تیرماه در یکی از شعب بازیش، فروشگاه زیتون واقع بلوار کریمخان، برگزار شده است.

در این دورهمی برنامه های متنوعی اجرا شد و اعضای تیم بازیش تلاش بسیاری برای ساختن لحظاتی مفرح و به یادماندنی برای شرکت کنندگان و حضار کردند.

ایونت اسپلندور

این برنامه ها شامل:

1. آموزش رایگان بازی اسپلندور برای افرادی که این بازی را به صورت کامل بلد نبودند …

درواقع شرکت کنندگانی که اولین بارشان بود که اسپلندور بازی می کردند توسط اعضای تیم بازیش کاملا آموزش دیدند تا آن ها نیز در مسابقه شرکت کنند.

ایونت اسپلندور

2. در این ایونت حدود 50 نفر شرکت کردند که به صورت حذفی دو به دو مسابقه دادند و در نهایت 4 نفر به عنوان اول تا سوم مشخص شدند.

ایونت اسپلندور

3. مشتران و شرکت کنندگان می توانستند تمامی بازی ها را در این روز با تخفیف خریداری کنند.

4. در انتهای شب به نفرات اول تا سوم جایزه داده شد. به این صورت که به نفر اول بازی اورجینال اوردل، به نفر دوم بازی پاورگرید و به نفر سوم بازی سامورایی اهدا شد.

5. و در انتها بین حظار قرعه کشی انجام شد و از بین افرادی که در این ایونت حضور داشتند به دو نفر جایزه داده شد.

ایونت اسپلندور

در این دورهمی مانند تمامی ایونت های برگزار شده توسط تیم ما (بازیش) تمامی اعضا تلاش بسیاری در ساختن بهترین لحظات برای شرکت کنندگان داشتند. و بهم خاطر همانطور که گفته شد برنامه های متنوعی برگزار شد.

اگر نتوانسته این در این ایونت مهیج شرکت کنید، نگران نباشید زیرا بازیش برنامه های زیادی برای ایونت های آینده دارد و مشتاقانه در انتظار دیدن تمامی شما همراهان عزیز در ایونت های آینده است.

برای با خبر شدن از اخبار ایونت های آینده سایت و اینستای ما را دنبال کنید.

به این نوشته امتیاز دهید